1001GeceMasalları

1001 GECE MASALLARI

1001 Gece Masalları sözlü edebiyat geleneğiyle binlerce yıldır severek anlatılan masallar… Bazen, hayaller dünyasında gerçekliğin ötesine geçer 

Bizim yaptığımız, 1001 Gece Masallarını çocuksu bir tatla yeniden anlatmak oldu. Özenle seçtiğimiz masalları, çocuklarımızın zihinsel gelişmesine zemin verecek biçimde uyarladık ve miniklerin dünyasında merak uyandıracak şekilde elle çizim resimler ekledik. Özellikle karakterler üzerinde uzun çalışmalar yaptık. Bebeğinizin dikkatini toplayacak bir kurgu oluşturduk; onun defalarca dinlemeyi ve her seferinde meraklı sorular sormasına zemin hazırladık.

Resimlemeler Faruk Tarınç tarafından elle tek tek uğraşarak özenle yapıldı ve Aquarel boyayla boyandı.

ALİ BABA VE 40 HARAMİ
ALİ BABA VE 40 HARAMİ

Bu masalı muhtemelen defalarca okumuş veya dinlemişsinizdir; ancak iddia …

Bakalım, Aç Gözlü Boz Kargamız kendini nasıl zor duruma düşürüyor!

TÜCCAR ALİ HOCA
TÜCCAR ALİ HOCA

1001 Gece Masalları içinde en sevimli ve sürükleyici olanlardan seçtiğimiz Tüccar Ali Hoca öyküsü, başından sonuna merak uyandıran bir olaylar kurgusuna sahip.

İçerisindeki akıllı ve sempatik çocuk karakteriyle birlikte, bebeğinizin severek takip edeceği eserde resimlerin her biri ayrı ayrı incelemeye değer…

YAŞLI URGANCI
YAŞLI URGANCI

İşte, bebeğinize hoş vakit geçirirken güzel alışkanlıkları da yavaş yavaş duyurmaya başlayacağınız bir öykü daha...

Yaşlı Urgancı’da bebeğiniz bir yandan keyifle masal dinlerken, diğer yandan akıl yürütmeye hatta öneriler getirmeye başlayacak… Haydi, akıllı minikler sahneye!